NOWY ROK, NOWY BLOG

Ależ galopują te godziny, dni i miesiące! Gdyby nie zegary oraz kalendarz nigdy bym nie uwierzył, że poruszamy się po osi czasu ruchem jednostajnym. Nie tak dawno składałem przecież podobne życzenia, niemalże wczoraj były wakacje, a w plecaku znalazłem jeszcze ciepłe boarding passy z październikowego wypadu na Wyspy Owcze.

Pisać mógłbym jeszcze długo, a fakt, że to ostatnia kartka w kalendarzu pozostaje faktem. Od jutra zacznie się ponowne odliczanie i pewnie ani się obejrzymy jak będę składać życzenia wielkanocne. Póki co, niech żyje bal i życzę Wam szampańskiej, sylwestrowej zabawy oraz tego by wszystkie następne dni najdłuższego balu, na który nas proszą mijały Wam szczęśliwie, zdrowo, wypełnione sukcesami oraz miłością. Niech upływają Wam w tanecznym nastroju i pomimo, że „życie, kochanie, trwa tyle co taniec” niech orkiestra nie przestaje Wam grać i teraz i przez wiele, wiele następnych Sylwestrów… Szczęśliwego Nowego Roku!

happy-new-year-2018-design_1035-9345

Korzystając z okazji chciałbym zaanonsować wiadomość, którą portal Onet przesłał kilka tygodni temu. Otóż platforma Blog.pl wkrótce przestanie działać, a to oznacza, że za miesiąc „Moja Szuflada” przestanie być widoczna pod obecnym adresem.

informacja-z-portalu-blog-pl

Trzeba było w tej sytuacji przygotować kolejne przenosiny. Najprościej byłoby przenieść się na inny portal, ale nie chciałbym powtarzać podobnej operacji za jakiś czas po raz kolejny. Dlatego zdecydowałem się na własną domenę, która zapewni przy okazji pełną swobodę bez narzucanych przez portale ograniczeń. Jak rewolucja, to rewolucja – zmieni się więc także nazwa ponieważ przez lata namnożyło się w sieci rozmaitych „Moich szuflad”, z których tylko jedna była rzeczywiście moją.

Od dzisiaj możecie oglądać całą dotychczasową zawartość bloga oraz przyszłe wpisy pod nowym tytułem „JUTRO WYRUSZĘ ZNOWU…” oraz dość prostym adresem: http://searover.pl

jutro wyrusze znowu (2)

O ile zawartość została już przeniesiona, to jednak prace nad układem strony tak naprawdę dopiero się rozpoczęły. Nawiązałem współpracę z profesjonalistami i za kilka tygodni będzie to, mam nadzieję, znacznie ciekawszy wizualnie, lepszy nawigacyjnie oraz bogatszy w nowe treści blog. Pod tym względem rok 2018 będzie na pewno przełomem. Przełomem na 13 urodziny bloga, wypadające 13 stycznia 2018 roku (mam nadzieję, że to będzie szczęśliwa, podwójna trzynastaka).

Na Facebooku adres się nie zmienia i nadal będzie można śledzić blog w tym samym miejscu co dotychczas.

Mam nadzieję, że zmiany nie zniechęcą Was do odwiedzin i nadal będziecie tutaj zaglądać. Tutaj, chociaż w nowej lokalizacji.

Gdańsk, 31.12.2017; 02:30 LT

Komentarze