POMOC MIERZONA KILOMETRAMI 2014

Korzystam z aplikacji Endomondo już od roku, więc nataralne było, że przystąpię do akcji „Pomoc mierzona kilometrami”. Wyrosłem już z wieku, w którym walczyło się o podium, więc spokojnie korzystam ze słynnej formuły barona de Coubertin uważając, że najwazniejszy jest udział.

Pomoc 04

Kiedy tylko dowiedzialem się, że tegoroczna edycja zaczyna się dzisiaj, natychmiast kliknąłem w odpowiednią ikonę aplikacji. Moje zgłoszenie miało już numer powyżej dwudziestu tysięcy, co dobrze wróży imprezie.

A potem ruszyłem na piechotę do biura. Promenadą, wzdłuż plaży, pomimo wiatru i zacinającego czasem deszczu. Po 47 minutach spaceru drogą nieco okrężną, bo po drodze zajrzałem jeszcze w okolice sopockiego mola, byłem na miejscu.

IMG_2272

Moje cztery i pół kilometra dają mi obecnie miejsce gdzies na początku ósemgo tysiaca uczestników, ale wracając z biura dołożę kolejny kawałek. I tak krok po kroku zadbam trochę o swoją kondycję, bo ile można siedzieć przy biurku, a przy okazji dorzucę swoją cegiełkę do dziesięciu milionów kilometrów, które nie mam wątpliwości, że uda się przebyć wszystkim razem, by tym samym zasilić konto Fundacji TVN Nie jesteś sam i wspomóc niepełnosprawne dzieci.

Pomoc 01

Sopot, 14.06.2014; 14:30 LT

Komentarze