ŚNIEŻNA WIELKANOC

ŚNIEŻNA WIELKANOC

W Wielki Piątek niczym w Wigilię sypnęło śniegiem. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że mrozy trzymają od dobrych trzech tygodni , a wielkanocny śnieg jest kolejnym, marcowym atakiem zimy, którego miało nie być, ponieważ długoterminowe prognozy najpierw przygotowywały nas na ocieplenie.

Wielkanoc przypomina nam o trzech cnoatch: wierze, nadziei i miłości. Nie sposób opowiadać o cudzie zmartwychwstania nie dotykając każdej z nich. Życzę Wam, by żadnej z nich nie zabrakło w Waszym życiu ani teraz, ani w przyszłości. Wiara może przenosić góry. Nadzieja pozwala wytrwać nawet gdy wszystko wokół zawiodło. Miłość wreszcie pozwala z radością ofiarować samego siebie aż do końca bez oczekiwania niczego w zamian. Brak choćby jednej z tych cnót czyni życie co najmniej nieznośnym. Niech Zmartwychwstały Wam ich nie skąpi.

Wesołego Alleluja!

Szczecin, 30.03.2013; 23:55 LT

...

Read More Read More

3 thoughts on “ŚNIEŻNA WIELKANOC

 1. Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych,
  pełnych wiary, nadziei i miłości.
  Radosnego, wiosennego nastroju,
  serdecznych spotkań w gronie rodziny
  i wśród przyjaciół
  oraz wesołego „Alleluja”

 2. Mamy nadzieję, że życzenia udanych, radosnych i dobrych Świąt spełniają się Tobie i Twojemu Aniołowi co najmniej w 105%! 🙂 Pozdrawiamy i życzymy pięknego świętowania także jutro.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *