SZÓSTE URODZINY

SZÓSTE URODZINY

Trzynastego stycznia 2010 roku, w hotelu w Jastrzębiej Górze pisałem, iż mam nadzieję, że za rok jakiś okolicznościowy wpis znów się pojawi. Pojawia się. Też krótki jak i wtedy. Podobnie jak i wtedy obyło się bez fajerwerków i szampana, ale odnotowuję fakt iż „Moja Szuflada” skończyła dziś sześć lat”. W najśmielszych przypuszczeniach nie przypuszczałem, że wytrwałości starczy mi na tak długo. Dzięki temu mogę dziś na nowo przeżywać niby nie tak odległe, a jednak prawie zupełnie zapomniane zdarzenia. Pamięć już nie ta, niestety, więc tym bardziej kronika się przydaje.

To zdanie o ponownym czytaniu jest trochę na wyrost. Zajrzę czasem losowo na jakąś odległą stroniczkę, ale jak tu czytać, gdy nawet na pisanie brakuje czasu? Szkoda, że Święty Mikołaj tyle rzeczy rozdaje, a nie może podarować choćby marnej godziny czy dwóch raz na kilka dni. Chociaż pewnie wie co robi. Czas nie jest tani, a nawet gdyby mi je podarował, pewnie roztrwoniłbym je na zaległe prace biurowe. Przyjdzie jednak chwila, że w końcu się pozbieram, asertywność zwycięży i znów siądę spokojnie przed ekranem, bez nerwowego spogladania na zegarek. To takie moje małe postanowienie noworoczne i mam nadzieję, że się spełni zanim trzystutysięczny odwiedzający zaklika na ten adres.

Gdynia, 13.01.2011; 23:55 LT

...

Read More Read More

8 thoughts on “SZÓSTE URODZINY

 1. No to pozwól że złożę Ci gratulacje jako pierwsza! Życzę, abyś wreszcie znalazł ten czas dla Siebie, no i wielu, wielu czytelników. Nawiasem mówiąc, zastanawiam się, czy wytrwam tak długo jak Ty? Mój blog skończy roczek w kwietniu, chyba też to jakoś uhonoruję.

 2. Szesc lat. To juz prawie jak wieksze dziecko. Mowi, ma wlasne zdanie, zabawki, umie liczyc :))
  Wszystkiego Najlepszego na nastepne lata

 3. Gratulujemy serdecznie i życzymy wielu następnych takich rocznic! Polska Centralna pozdrawia i … czeka na kolejne wpisy. 🙂

 4. Gratuluję wytrwałości.
  I życzę sukcesów w pracy nad sobą (czyli wypełnienia noworocznego postanowienia).
  🙂

  Pozdrawiam
  Przemysław Szymik

 5. Ja też serdecznie gratuluję! To zerówka ukończona i pora do I klasy! ;)))
  Życzę Tobie, sobie i wszystkim czytelnikom wielu jeszcze wspaniałych wpisów, uzupełnianych Twoimi pięknymi zdjęciami.
  Najlepszego!!!

 6. Bardzo dziękuje Wam za gratulacje i życzenia. Niech spełnią się chociaż w częsci, a będzie dobrze. Znajde czas by bez pospiechu posiedzieć wieczorem przed klawiaturą wyłacznie dla przyjemności, zajrzeć gdzieś na Wasze strony, odpowiedzieć coś na Facebooku, pojechać z otwarta głową na kolejny maraton i przede wszystkim spotkać Was pod tym samym adresem za rok, okazji szczęśliwej (oby) siódemki. Pozdrawiam i dziękuję za Waszą obecność.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *