ZAMIAST SPOKOJNEGO KOŃCA WAKACJI

ZAMIAST SPOKOJNEGO KOŃCA WAKACJI

  

Tym razem zbyt długo w domu nie posiedziałem. Z planowanego ostatniego tygodnia wakacji zrobiło się pół i wyjazd raczej mało spodziewany. O poranku pożegnałem Polskę na gdańskim lotnisku.

Przy okazji miałem okazję obejrzeć na monitorach wizualizację tego ciasnego już teraz portu lotniczego (sprawia wrażenie jakby wybudowano go bez wizji na przyszłość – kilka lat temu był ok, ale dzisiaj kompletnie się dusi i budzi raczej zażenowanie niż dumę). Jeżeli wykonane zostanie to, co jest pokazywane, to można będzie Gdańskowi gratulować.

A za kilka minut mam boarding do Atlanty. Potem miałem lecieć do Brunswick w stanie Georgia, ale statek się opóźnia i mam szansę złapać go jeszcze w Port Canaveral na Florydzie, tuz przed wyjściem w morze. Przed chwilą dostałem więc wiadomość, że mam już zabukowany bilet z Atlanty do Orlando.

No to w drogę!

 

Frankfurt, 27.08.2008, 11:05 LT

...

Read More Read More

5 thoughts on “ZAMIAST SPOKOJNEGO KOŃCA WAKACJI

  1. Podglądam, że przelatujesz właśnie gdzieś nad Wielką Brytanią w drodze do Atlanty :-). A samolot z Atlanty do Orlando będzie podobnie wypełniony niemal do ostatniego miejsca, jak ten, którym miałeś lecieć z Atlanty do Brunswicku.. 🙁 Bez względu na stopień zapełnienia samolotów życzę Ci udanych podróży. Gosia

  2. Gosia, zadziwiasz mnie znajomoscia ruchu lotniczego, a swoja droga to jestem pelen pelen podziwu dla mozliwosci internetu. Ktoby pomyslal jeszcze kilka lat temu, ze mozna bedzie sobie w sieci podgladac ot talk po prostu konkretne samoloty…
    Pozdrawaim serdecznie.

  3. Aaabsolutnie, obiecuje nie opuszczac sie ze zdjeciami 🙂
    I mersi za życzenia – myślalem ze pisze się „błą” 🙂

  4. Ah, te lotniska, zawsze mnie przerażały, dopiero siedząc w samolocie z ulgą oddychałam..:))) Lotniska molochy..;))))

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *