Pierwszy przystanek

Pierwszy przystanek

Lotnisko w Rebiechowie prawie spalo, kiedy przyjechalem tam o swicie. Odprawa pasazerow do Frankfurtu zaczynala sie o 06:45, a kuchnie w barze otwierano o 07:00. Al nic to.Zdazylem za to kupic przed odlotem swieza Wyborcza.

Lot do Frankfurtu prawie przespalem, nadrabiajac niedostatki tarwanych nocy. A teraz w oczekiwaniu na kolejne polaczenie, do Denver, obserwuje przemieszczajace sie w te i wewte potoki pasazerow. Kogo tam nie ma – dystyngowani biznesmani, obiezyswiaty w dzinsach i T-shirtach, Arabowie w dzelabijach, hindusi w turbanach… Jesli mowi sie o globalnej wiosce to chyba najbardziej widoczne jest to wlsnie w takich hubach, molochach skad tylko krok do najbardziej egzotycznych miejsc naszej planety.

Pora i na mnie. Trzeba poddac sie drobiazgowej kontroli zanim wpuszcza do samolotu lcacego do USA. Potem ponad 10 godzin lotu, a w Denver kolejna przesiadka, do Vancouver. Nastepnie juz tylko 2 godziny promem do Nanaimo oraz godzina jazdy samochodem i dotre do Cowichan Bay  – celu mojej podrozy. W Polsce bedzie juz pora sniadania.

Frankfurt nad Menem, 16.02.2005

...

Read More Read More

24 thoughts on “Pierwszy przystanek

 1. Jest coś fascynującego w blogowych wpisach, które są relacją z właśnie trwającej podróży.Życząc wspaniałych wrażeń i owocnych negocjacji- pozdrawiam czekając na ciąg dalszy:-)

 2. Jest coś fascynującego w blogowych wpisach, które są relacją z właśnie trwającej podróży.Życząc wspaniałych wrażeń i owocnych negocjacji- pozdrawiam czekając na ciąg dalszy:-)

 3. Jest coś fascynującego w blogowych wpisach, które są relacją z właśnie trwającej podróży.Życząc wspaniałych wrażeń i owocnych negocjacji- pozdrawiam czekając na ciąg dalszy:-)

 4. Jest coś fascynującego w blogowych wpisach, które są relacją z właśnie trwającej podróży.Życząc wspaniałych wrażeń i owocnych negocjacji- pozdrawiam czekając na ciąg dalszy:-)

 5. Jest coś fascynującego w blogowych wpisach, które są relacją z właśnie trwającej podróży.Życząc wspaniałych wrażeń i owocnych negocjacji- pozdrawiam czekając na ciąg dalszy:-)

 6. Jest coś fascynującego w blogowych wpisach, które są relacją z właśnie trwającej podróży.Życząc wspaniałych wrażeń i owocnych negocjacji- pozdrawiam czekając na ciąg dalszy:-)

 7. Dzieki za pozdrowienia i zyczenia. Obiecuje, ze bede spac niewiele, zeby wygospodarowac te pare minutek na kolejny wpis 🙂 I pozdrawiam w mrozna noc.

 8. Dzieki za pozdrowienia i zyczenia. Obiecuje, ze bede spac niewiele, zeby wygospodarowac te pare minutek na kolejny wpis 🙂 I pozdrawiam w mrozna noc.

 9. Dzieki za pozdrowienia i zyczenia. Obiecuje, ze bede spac niewiele, zeby wygospodarowac te pare minutek na kolejny wpis 🙂 I pozdrawiam w mrozna noc.

 10. Dzieki za pozdrowienia i zyczenia. Obiecuje, ze bede spac niewiele, zeby wygospodarowac te pare minutek na kolejny wpis 🙂 I pozdrawiam w mrozna noc.

 11. Dzieki za pozdrowienia i zyczenia. Obiecuje, ze bede spac niewiele, zeby wygospodarowac te pare minutek na kolejny wpis 🙂 I pozdrawiam w mrozna noc.

 12. Dzieki za pozdrowienia i zyczenia. Obiecuje, ze bede spac niewiele, zeby wygospodarowac te pare minutek na kolejny wpis 🙂 I pozdrawiam w mrozna noc.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *